نیک، نامی نیک در صنعت آموزش

موسسه آموزشی نیک در سال 1382 با مجوز رسمی از سازمان فنی وحرفه ای کشور در شهر شاهین شهر شروع به کار نمود.

این موسسه در نظر دارد از مدرسین خوب و با سابقه استفاده نموده تا سطح کیفی و کمی اطلاعات همشهریان عزیز را در حوزه فناوری اطلاعات اعتلا ببخشد .

موسسه آموزشی نیک با کادر فوق العاده مجرب ، زمینه آموزش فناوری اطلاعات را در شرکتها ، سازمانها و مدارس سطح شهرستان فراهم نموده و در حال انجام خدمتگزاری میباشد ،موسسه آموزشی نیک  توانائی برگزاری کلاسهای آموزشی در سطح وسیعتری را دارد و از این رو آماده عقد قراردادهای وسیع آموزشی می باشد .

حیطه فعالیت آموزشگاه فناوری اطلاعات نیک  در بخش آموزش دوره های فناوری اطلاعات ، کامپیوتر ، برنامه نویسی ، رباتیک ، طراحی و گرافیک ، طراحی وب سایت ، نقشه کشی ، حسابداری و … بوده که تمام آموزشها بصورت کاملا پروژه محور و مناسب با مهارتهای ویژه بازار کار تدوین گردیده است .

موسسه آموزشی  در پایان هر دوره ، پس از موفقیت کارآموزان در آزمونهای نهایی ،مدرک رسمی و بین المللی معتبر و تایید شده سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور را ارائه میکند .

موسسه آموزشی نیک   یکی از برترین آموزشگاههای تخصصی کامپیوتر درشهرستان و مدیر برتر استان وشهرستان و آموزشگاه  درجه یک  شناخته شده است .

تاکنون این افتخار را داشته است که دانشجویان زیادی را به بازار کار ایران معرفی نماید ، اگر شما هم تمایل دارید یک آموزش حرفه ای ، تخصصی و ویژه بازار کار در دنیای نرم افزار های کامپیوتر ببینید ، با ما تماس بگیرید .

شما با گذراندن دوره ها و دریافت مدرک معتبر، می توانید به سادگی وارد بازار کار شوید .

ما همواره و حتی سال ها پس از پایان دوره کارآموزان مان ، در کنار آنها هستیم و راهنمایی های لازم را به صورت رایگان انجام داده و حواهیم داد